Detajet e Prones

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ASTIR rruga Teodor Keko, Tirana, Albania

ID: Billion304
Per Shitje 83,000 €

Shitet apartament 2+1+2 ne Astir. Ka nje siperfaqe prej 114m2. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri 9-katesh, me ashensor. Eshte i organizuar ne sallon+ aneks kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ka 2 ballkone. Apartamenti eshte i ndricuar dhe eshte me orientim jug-perendim. Nuk ka problem me lageshtiren dhe shitet bosh. Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni 0692033500.

Detajet e Agjentit

Hana Kurti

Prona të ngjashme

Per Shitje 235,000 €
 • 102 m2
 • ID: Billion340
Per Shitje 72,150 €
 • 111 m2
 • 2
 • ID: Billion339
Per Shitje 58,000 €
 • 87 m2
 • 2
 • ID: Billion338
Per Shitje 65,000 €
 • 105 m2
 • 2
 • ID: Billion337
Per Shitje 39,798 €
 • 59.4 m2
 • 1
 • ID: Billion336
Per Shitje 66,196 €
 • 98.8 m2
 • 2
 • ID: Billion335