Detajet e Prones

Jepet me qira ambjent biznesi te Farmacia 10 , Tirana, Albania

ID: Billion302
Per Qira 1,500 €

Te Rruga Bardhyl jepet me qira ambient komercial . Ka siperfaqe prej 117 m2, ndodhet ne katin 0 te nje pallati buze rruge. Ambienti eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi. Ambienti eshte i rinovuar totalisht dhe eshte i organizuar ne nje ambient openspace dhe nje tualet. Për një vizitë në këtë pronë ose në prona të ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 2,000 €
  • 700 m2
  • 6
  • ID: Billion334
Per Shitje 260,000 €
  • 180 m2
  • ID: Billion332
Per Shitje 250,000 €
  • 250 m2
  • ID: Billion330