Detajet e Prones

Shitet apartament te Ish Profarma , Tirana, Albania

 • Apartment
 • 102.78
 • 2
 • 2
 • Harta
 • 36
ID: Billion301
Per Shitje 90,000 €

Prane Ish Profarmes, ne nje kompleks te ri ndertim i vitit 2020 shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe totale 102.78 m2. Apartamenti ka punime mjaft cilesore , izolim akustik, sisteme hidraulike, instalime per sisteme qendrore kondicionimi. Hyrja ndodhet ne katin e 8 te banimit eshte i organizuar ne nje sallon me hapesire te bollshme, bashke dhe me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon dhe 2 tualete. Per me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone kontaktoni ne +355692033500

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 2,000 €
 • 700 m2
 • 6
 • ID: Billion334
Per Shitje 260,000 €
 • 180 m2
 • ID: Billion332
Per Shitje 250,000 €
 • 250 m2
 • ID: Billion330