Detajet e Prones

Jepet me qira apartament te Rruga Peti , Tirana, Albania

ID: Billion300
Per Qira 380 €

Jepet me qera apartament i tipologjisë 2+1+garazh te Rruga Peti. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 105 m2 dhe është i organizuar në një ambient të bollshëm ndenjieje së bashku me kuzhinën, 2 dhoma gjumi ,1 tualet dhe 1 ballkon me pamje relaksuese. Apartamenti ndodhet në katin e 3 të një pallati të ri dhe të mirëadministruar. Ky apartament jepet me qera i mobiluar dhe ofron komoditet për banim. Zona në të cilën ndodhet, ofron qetesine dhe të gjitha kushtet e nevojshme për aksesin e faciliteteve të ndryshme si: supermarket, shkolla, transport publik etj. Për një vizitë në këtë pronë kontakto tani në numrin e telefonit 0692033500!

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 300 €
  • 72 m2
  • 1
  • ID: Billion320
- Çmimi sipas kërkesës
  • 4500 m2
  • ID: Billion317
- Çmimi sipas kërkesës
  • 1200 m2
  • ID: Billion316
- Çmimi sipas kërkesës
  • 3200 m2
  • ID: Billion315