Detajet e Prones

Shitet super apartament 2+1+2 ne Yzberisht , Tirana, Albania

ID: Billion299
Per Shitje 90,000 €

Ne zonen e Yzberishtit shitet apartament 2+1+2 tualete. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 120 m2 dhe ndodhet në katin e 2 te një pallati te ri te mireadministruar Apartamenti organizohet: ne nje sallon te bollshem bashke me ambientin e ndenjes dhe te ngrenies, 2 dhoma gjumi me kubature te rregullt, 2 tualete dhe 1 ballkon. Hyrja eshte e investuar, shitet bosh dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Për një vizitë në këtë pronë ose në prona të ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.

Detajet e Agjentit

Ariana Selmani

Prona të ngjashme

Per Qira 300 €
  • 72 m2
  • 1
  • ID: Billion320
- Çmimi sipas kërkesës
  • 4500 m2
  • ID: Billion317
- Çmimi sipas kërkesës
  • 1200 m2
  • ID: Billion316
- Çmimi sipas kërkesës
  • 3200 m2
  • ID: Billion315