NE QYTET STUDENTI JEPET ME QIRA LOKAL I KOMPLETUAR! Qyteti i Studentit, Tirana, Albania

  • Ambient Biznesi
  • 215
  • 0
  • 0
  • Harta
  • 181
ID: Billion3092
Për Shitje 1,000 €

Ne Qytet Studenti, jepet me qira lokal i kompletuar. Lokali ka nje siperfaqe prej 215m2, eshte i gjithi me fasade xhami. Eshte i organizuar nga nje ambjent open space, nje banak, dy tualete. Lokali operon prej disa viteve. Eshte i arreduar me te gjitha pajisjet e nevojshme per te ofruar sherbim te plote dhe cilesore. Lokali ka nje klientele te ngritur dhe nje xhiro shume te mire per shkak te vendodhjes ne nje zone goxha te populluar . Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!