NE FRESK APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! Rruga e Dajtit, Tirana, Albania

ID: Billion3084
Për Shitje 70,000 €

Ofrojme apartament 1+1 per shitje ne nje nder komplekset me te mira per banim ne Tirane, ne Fresk. Apartamenti ndodhet ne kompleksin "LUGANO" me nje siperfaqe prej 55m2 neto dhe ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri . Kompleksi ofron utilitetet te shumta dhe eshte i pajisur me bar, markete, farmaci etj qe te jep mundesi e jetese komode. Organizohet nga salloni, kuzhinen , dhoma gjumi tualet dhe ballkon me pamje fantastike nga Tirana. Zona njihet dhe per fasilitete te shumta, ne afersi me Restorantet me ne ze te Tiranes. Apartamenti ka orientim Jug dhe Jug-Perendim , qje qe e ben te jete i ndricuar gjate dites. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone, ju lutemi te kontaktoni ne +355692033500!

Prona të ngjashme