Detajet e Prones

Market për Qira Pranë TV Klan, Tiranë Porcelan, Tirana, Albania

ID: Billion3080
Për Qira 400 €

Jepet me qera Market ne Porcelan prane Tv Klanit. Përfitoni nga mundësia për të marrë me qira këtë hapësirë tregtare prej 80m2, në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës, pranë TV Klan. Ndodhur në katin e parë të ndërtesës dhe me një vendndodhje të shkëlqyer buze rrugës kryesore, ky market ka një klientelë të madhe dhe fluks të lartë vizitorësh gjatë gjithë vitit. I pajisur plotësisht me të gjithë pajisjet e nevojshme për funksionim. Për detaje shtesë ose për të organizuar një vizitë, ju lutemi të na kontaktoni në +355692033500. Ju presim me kënaqësi.

Detajet e Agjentit

ZYRA BILLION