Detajet e Prones

Shitet apartament 3+1 tek Rruga e Durresit , Tirana, Albania

ID: Billion291
Per Shitje 100,000 €
Shitur

Tek Rruga e Durresit, prane Hotel Colosseo shitet apartament 3+1 me siperfaqe totale 92 m2. Hyrja ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. Organizohet ne 1 sallon te bollshem ndenje, ambient gatimi dhe ngrenie, 3 dhoma gjumi me kubature te rregullt, 1 tualet e cila ka dritare, 1 depo dhe 2 ballkone. Apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ju ftojme te na kontaktoni ne nr: 0692033500

Detajet e Agjentit

Ariana Selmani

Prona të ngjashme

Per Qira 2,000 €
  • 700 m2
  • 6
  • ID: Billion334
Per Shitje 260,000 €
  • 180 m2
  • ID: Billion332
Per Shitje 250,000 €
  • 250 m2
  • ID: Billion330