Detajet e Prones

PRANE RESTORANT XIBRAKUT, VILE 4-KATESHE PER SHITJE! Vangjel Argjiri, Tirana, Albania

ID: Billion3066
Për Shitje 280,000 €

PRANE RESTORANT XIBRAKUT, VILE 4-KATESHE PER SHITJE! Prane Restorant XIBRAKUT ofrojme per shitje vile 4- kateshe me dokumentacion hipotekor te rregullt. Vila eshte e organizuar ne 3 kate te mobiluara 1 kat bodrum plus truall. Vila ka nje organizim perfekt, ku cdo kat organizohet si hyrje me vete. Cdo kat organizohet me sallon ndenje, dhome gjumi, tualet si dhe korridori shperndare. Vila shitet e mobiluar. Objekti, ndodhet shume prane Restorant Xibrakut ne nje nga zonat me te zhvilluara dhe te aksesueshme me Pallatine Brigadave, Sanateriumin , Saukun si dhe ne Unazen e Madhe te Tiranes, e cila lehteson aksesin e shpejte ne pjese te ndryshme te qytetit. Eshte nje zone shume e qete larg zhurmave dhe trafikut. Vila qe ne ofrojme ka nje siperfaqe totale ndertimi 276.10 e ndare ne kate dhe nje oborr 88 .7 m2 .Per me shume informacion, kontakto tani +355692033500!

Detajet e Agjentit

ZYRA BILLION