Detajet e Prones

SUPER APARTAMENT 87m2 PER SHITJE TEK MYSLYM SHYRI Myslym Shyri, Tirana, Albania

ID: Billion3060
Për Shitje 227,000 €

Tek Rruga Myslym Shyri , ofrojme super apartament per shitje. i pershtatshem per banim dhe per ambient biznesi.Ambjenti te cilin ofrojme per shitje ka nje siperfaqe prej 87.75 m2 dhe organizohet ne nje sallon me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi gjithashtu me dalje ne ballkon dhe nje tualet. Ambjenti eshte mjaft komod, ka punime cilesore dhe i ndricuar gjate gjithe dites .Zona eshte padyshim e pershtatshme per aktivitete dhe biznese te ndryshme edhe per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore etj. Ambienti eshte i pershtatshem per zyra avokatie, kontabiliteti, marketingu, klinike dentare, laboorator etj. Per investim dhe gjitheashtu per banim per nje jete me fasilitete ku duke u nisur nga vendndodhja eshte nder mundesit e vetme per te jetuar nje jete pa makine ne kryeqytet. Per informacione me te detajuara ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692099400.

Detajet e Agjentit

ADRIANA BILLION