SUPER APARTMENT PER SHITIE ISH FUSHA E AVIACIONIT! Ish Fusha e Aviacionit, Tirana, Albania

ID: Billion3056
Për Shitje 150,420 €

Shitet apartament ne nje nga zonat me te mira te Tiranes dhe me te kerkuarat kohet e fundit- Eshte piese e nie rezidence bashkohore me vendendodhje strategjike qe ofron kushte
shume te mira jetese me te gjitha fasilitetet e nevojshme. Apartamenti per shitje eshte i tipologiise 2+1+2, eshte i organizuar ne 1 sallon, 2 dhoma gjumi ku dhoma matrimoniale ka
tualetin perkates dhe dhoma tieter e giumit ka dalje ne ballkon. Me nie siperfaqe totale prej 125 35m2. Ofrojme tek kjo rezidence dhe apartament te tipologjise 1+1. Per me shume
informacione ose nie vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355692033500.