Detajet e Prones

TEK RRUGA E ELBASANIT APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA! Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania

ID: Billion3048
Për Qira 800 €

Tek Rruga e Elbasanit ofrojme apartament 2+1+2 per qira. Ne nje zone teper te preferuar per banim per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, shendetesore e biznesesh private; afersi me transportin publik dhe akses te menjehershem me rruget kryesore te kryeqytetit ofrojme apartament me qira per banim. Apartamenti qe ne disponojme per qira ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri te mire-administruar dhe ka siperfaqe 120 m2.Eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes , kuzhine e pozicionuar me vete , dy dhoma gjumi dhe dy tualet. Apartamenti eshte investuar se fundmi i pajisur me te gjitha paisjet dhe elektroshtepiaket e nevojshme.Orientimi i apartamentit eshte i favorshem gje e cila e ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr +355692046906

Detajet e Agjentit

INA TUTI