Detajet e Prones

Shitet apartament te Liqeni i Tiranes , Tirana, Albania

ID: Billion282
Per Shitje 110,000 €

OKAZION!! Shitet apartament 2+1+2 ballkone tek Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne katin e 3- te banim te nje ndertese te re me 5 kate dhe ka nje siperfaqe totale prej 105 m2, organizohet ne nje sallon te bollshem dhe kend kuzhine me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, tualet,2 ballkon. Orientimi i apartamentit eshte Jug- Perendim cka i mundeson diell natyral ne pjesen me te madhe te dites. Cilesia e ndertimit eshte gjithashtu nje vecori. Apartamenti eshte i ri dhe i pa banuar me pare. Zona ne te cilen ndodhet ofron qetesine dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte, linje urbani etj. Disponon dukumentacion te plote hipotekor! Kontaktoni ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Shitje 235,000 €
 • 102 m2
 • ID: Billion340
Per Shitje 72,150 €
 • 111 m2
 • 2
 • ID: Billion339
Per Shitje 58,000 €
 • 87 m2
 • 2
 • ID: Billion338
Per Shitje 65,000 €
 • 105 m2
 • 2
 • ID: Billion337
Per Shitje 39,798 €
 • 59.4 m2
 • 1
 • ID: Billion336
Per Shitje 66,196 €
 • 98.8 m2
 • 2
 • ID: Billion335