Detajet e Prones

Shitet njesi tregtare ne Yzberisht , Tirana, Albania

ID: Billion281
Per Shitje 105,000 €

Shitet njësi tregtare në zonën e Yzberishtit. Njësia eshte e pozicionuar në katin e pare të kompleksit. Cilësia e ndërtimit në këtë ndertese është e nivelit më të lartë, duke nisur nga termoizolimi, fasada termike,rrethuar me fasade xhami, dhe me veshje tulle dekorative. Njësia është e përshtatshme për të zhvilluar shumëllojshmëri biznesesh dhe zona në të cilën ndodhet të ofron të gjitha mundesitë dhe lehtësirat për të zhvilluar biznesin tuaj. Sipërfaqja e njësisë është 87m2. Disponon dokumentacion te plote Hipotekor Për një vizitë në këtë pronë ose në prona të ngjashme kontaktoni në numrin 0692033500 Adresa

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 2,000 €
  • 700 m2
  • 6
  • ID: Billion334
Per Shitje 260,000 €
  • 180 m2
  • ID: Billion332
Per Shitje 250,000 €
  • 250 m2
  • ID: Billion330