Detajet e Prones

NE KOMBINAT APARTAMENT 3+1+2 PER QIRA! Kombinat, Tirana, Albania

ID: Billion3036
Për Qira 800 €

Ne Kombinat tek Rruga Hamdi Cenojmeri, ne nje zone te mire dhe te pelqyer te Tiranes,ofrojm apartament 3+1+2 per qira.Zona ofron facilitete te shumta si supermarkete, shkolla, parqe etj Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje shtepie private 4 kateshe. Eshte i organizuar ne korridorin i cilin ben shperndarjen ne ambjentin e ndenjes se bashku me kuzhinen,3 dhoma gjumi, 2 tualete si dhe nje oborr prej 150 m2. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre komode me te gjitha mobiljet dhe paisjet e nevojshme. Ka orientim te favorshem nga ,cka e ben te jete i ndricuar nga dielli gjate gjithe dites.Per informacione me te detajuara ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692089998.

Detajet e Agjentit

ZYRA BILLION