Detajet e Prones

Jepet me qira ambient komercial te 21 Dhjetori , Tirana, Albania

ID: Billion280
Per Qira 450 €
Dhene me qira

Jepet me Qira njësi tregtare te 21-dhjetori. Njësia eshte e pozicionuar në katin e dyre të nje pallati egzistues.Ambienti eshte i pershtatshem per zhvilliomin e disa lloj biznesesh si zyra,Klinike,Laboratore,Estetik etj pasi zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha mundesit per zhvillimin e biznesit pasi eshte nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes.Ambienti ka siperfaqe prej 60 m2.Apartamenti Organizohet me nje sallon te madh ndenjie+kuzhine,2 dhome gjumi,tualet si dhe ballkon Për një vizitë në këtë pronë ose në prona të ngjashme kontaktoni në numrin 0692033500

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 300 €
  • 72 m2
  • 1
  • ID: Billion320
- Çmimi sipas kërkesës
  • 4500 m2
  • ID: Billion317
- Çmimi sipas kërkesës
  • 1200 m2
  • ID: Billion316
- Çmimi sipas kërkesës
  • 3200 m2
  • ID: Billion315