Detajet e Prones

TEK KODRA E DIELLIT, APARTAMENT 2+1 NE SHITJE! Kodra e Diellit, Tirana, Albania

ID: Billion3008
Për Shitje 130,000 €

Tek Kodra e diellit, prane Residences 1 qe eshte aktualisht nje nga zonat me te kerkuara per banim ofrojme apartament 2+1 per shitje. Zona ofron qetesi dhe ajer te paster per jetese dhe eshte e njohur per sigurine dhe komoditetin. Zona ka sigurine, supermarkete, kend lojrash, bar, restorant, palester, parkim, etj. Apartamenti ka siperfaqe 92m2, ndodhet ne katin e pare banim, eshte i sapoinvestuar dhe eshte i organizuar ne nje korridor shperndares ne hyrje, sallonin i cili ka edhe ballkon, dy dhomat e gjumit dhe nje tualet. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

Detajet e Agjentit

ZYRA BILLION