Detajet e Prones

Jepet me qira apartament te Rruga 5 Maj , Tirana, Albania

ID: Billion271
Per Qira 330 €

Jepet me qera hyrje 2+1 + 2 ballkone te rruga 5 Maj. Hyrja ndodhet ne katin e 3 te nje vile 4 kateshe dhe ka nje siperfaqe prej 98 m2. Organizohet ne nje sallon te madh ku jane bashke ambienti gatimit dhe ndenjes me dalje ne ballkon, si dhe 2 dhoma gjumi ,njera prej te cilave ka gjithashtu dalje ne ballkon.Cdo gje eshte e sapoinvestuar duke filluar nga mobilimi cilesor,panele diellor,izolim termik si dhe ka mundesi parkimi .Zona ne te cilen ndodhet ju mundeson nje jetese te qete larg zhurmes.Për një vizitë në këtë pronë ose në prona të ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 5,000 €
 • 170 m2
 • ID: Billion369
Per Shitje 52,000 €
 • 75 m2
 • 1
 • ID: Billion368
Per Shitje 46,092 €
 • 67 m2
 • 1
 • ID: Billion367
Per Shitje 35,000 €
 • m2
 • ID: Billion365
Per Shitje Kontakto për cmimin
 • 4000 m2
 • ID: Billion364