Shitet Vile 3-kateshe tek Rolling Hills Luxury Rezidences

 • €870,000
TEG - Tirana East Gate, Km 5, SH3, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania

Shitet Vile 3-kateshe tek Rolling Hills Luxury Rezidences

TEG - Tirana East Gate, Km 5, SH3, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • €870,000

Përshkrimi

Shitet Vile 3-kateshe tek ”Rolling Hills Luxury Residences”. Eshte një kompleks me vila elegante, i pari i këtij lloji në Shqipëri. Ky kompleks gjendet midis gjelbërimit kodrinor magjepsës që ofron natyra joshëse e kësaj zone. Vila ka nje siperfaqe prej 396m2 dhe siperfaqe toke 500m2 .Kati i 1 organizohet : dhoma e ndenjes ,Kuzhina ,Dhoma e gjumit ,Tualet , verande. Kati i 2 organizohet ne 3 dhoma gjumi me tualete te integruara ne dhoma. Kati -1 ka nje siperfaqe prej 92m2 dhe organizohet ne Game room ,Depo ,Tualet ,Dhome tharjeje,Wine cellar. Vila eshte totalisht e arreduar , e pajisur me sistem chiller, oborr . Eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per cdo informacion ne lidhje me kte prone kontaktoni ne numrin 0692099400

 • Qyteti Tirane
 • Zona Sauk

Detaje

Updated on August 4, 2020 at 10:52 am
 • Cmimi: €870,000
 • Sipërfaqja e pronës: 500
 • Dhoma gjumi: 4
 • Tualete: 4
 • Lloji i pronës: VIle
 • Gjendja e pronës: Shitje

Compare listings

Compare
SEMIRANA LAMAJ
 • SEMIRANA LAMAJ