SHITET SUPER VILA 3-KATESHE NE SAUK

 • €400,000
Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

SHITET SUPER VILA 3-KATESHE NE SAUK

Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €400,000

Përshkrimi

Shitet super vila 3-kateshe tek rrethrrotullimi ne Sauk. Vila ka siperfaqe totale prej 500m2 truall dhe 360m2 siperfaqe ndertimi. Organizohet ne te 3-ja katet me tipologji apartamenti 1+1, sallon ndenje, dhome gjumi dhe tualet. Eshte e rrethuar me lulishte dhe siguron 3 poste parkimi. Vila ka ndertim cilesor, punime dhe instalime te reja dhe mobilim bashkekohor. Vila shitet ne gjendjen qe eshte. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe me te kerkuara per te jetuar ku te ofrohen te gjitha facilitetet e nevojshme. Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692089998.

 • Qyteti Tirane
 • Zona Sauk

Detaje

Updated on August 3, 2020 at 2:04 pm
 • Cmimi: €400,000
 • Sipërfaqja e pronës: 500
 • Dhoma gjumi: 5
 • Tualete: 3
 • Garazh: 3
 • Lloji i pronës: VIle
 • Gjendja e pronës: Shitje

Karakteristika

Compare listings

Compare
SEGRETA KAPXHIU
 • SEGRETA KAPXHIU