SHITET SUPER APARTAMENT 3+1+2 NE ALI DEM

  • €300,000
ali demi

SHITET SUPER APARTAMENT 3+1+2 NE ALI DEM

ali demi
  • €300,000

Nën listim

Title Property Type Price Beds Baths Property Size Availability Date
SHITET SUPER APARTAMENT 3+1+2 NE ALI DEM €300,000 3 2

Përshkrimi

Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes shitet apartament 3+1+2 . Me vendodhje perfekte buze rruges kryesore .Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor te mireadministruar . Organizohet ne nje strukture perfekte , salloni i ndenjes eshte i ndare nga dhomat e tjera me nje strukture mjaft te sofistikuar , 3 dhoma nga te cilat njera eshte dhome ndenje , nje dhome gjumi dhe nje dhome femijesh . Ajo cfare te bie ne sy ne kete apartament jane mobiliet mjaft terheqese te stilit luksoz , sistem koncionimi chiller , orientimi lindje perendim qe te jep mundesine e nje pamje mjaft te kendeshem  . Gjithashtu duhet theksuar se dhomat jane te gjitha me ballkone   me veranda pra nje investim mjaft serioz . Duhet pasur parasysh qe se bashku me apartamentin shiten dhe 2 garazhe dhe nje magazine te perfshira ne cmim . Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode.

Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin 0692033500.

  • Qyteti Tirane
  • Zona Brryli

Detaje

Updated on August 27, 2020 at 3:47 pm
  • Cmimi: €300,000
  • Dhoma gjumi: 3
  • Tualete: 2
  • Lloji i pronës: Apartament
  • Gjendja e pronës: Shitje

Compare listings

Compare
SEMIRANA LAMAJ
  • SEMIRANA LAMAJ