SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE FRESK

 • €85,000
Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE FRESK

Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • €85,000

Nën listim

Title Property Type Price Beds Baths Property Size Availability Date
SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE FRESK Apartament €85,000 2 1 105

Përshkrimi

Ne Fresk shitet super apartament 2+1+2 me siperfaqe 105 m2. Apartamenti eshte ne katin e 3 te nje pallati te ri 5 katesh, me ashensor, shkalle me shume ndricim dhe ajrim natyral. Apartamenti eshte organizuar si me poshte: salloni me hapesire te bollshme ku jane bashke ambienti dhe i ndenjes dhe gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare, 1 koridor dhe 2 ballkone me pamje fantastike. Punimet jane nga me cilesoret extra patimi, pllakat , vetratat me dopio xham , grilat dhe hidrosanitaret me te mira. E vecanta eshte se ka pamje shume te kendshme me verande shume te madhe me dalje si nga salloni dhe nga dhoma gjumit. Orientimi apartamenit eshte Lindje -Perendim cka mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Zona ne cilen ndodhet eshte nga me te preferuarat pasi ofron ajrin e paster, qetesine dhe te gjitha fasilitetet per nje jete sa me komode.

Mos nguroni te beni tuajin kete apartament me pamjen me fantastike te Tiranes. Per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0692033500 !!!

 • Qyteti Tirane
 • Zona Fresku

Detaje

Updated on August 1, 2020 at 9:54 am
 • Cmimi: €85,000
 • Sipërfaqja e pronës: 105
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Gjendja e pronës: Shitje

Compare listings

Compare
JONA PICI
 • JONA PICI