SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 NE YZBERISHT

 • €79,000
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 NE YZBERISHT

Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €79,000

Nën listim

Title Property Type Price Beds Baths Property Size Availability Date
SHITET APARTAMENT SHITET APARTAMENT €79,000 2 1 102

Përshkrimi

SHITET SUPER APARTAMENT  2+1 per shitje ne Yzberisht tek karburant  Anel .Apartamenti ndodhet ne katin e 6,Hyrje e rregullt me hapesire te bollshme. Totalisht e investuar dhe arreduar ne menyre bashkekohore. Investimi eshte i gjithi i ri dhe bashkohor. Dyer druri cilesore. Dritare dopio xham dhe grila. Leter murale. I gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket cilesor.  Kondicioner inverter. Siperfaqe totale e apartamentit 102 m2. Apartamenti organizohet:korridor ne hyrje,sallon ndenjie + kuzhine gatimi,2 dhoma gjumi,tualet,ballkon. Orientim Jug, plote drite dhe me pamje te lire 180 grade. Ndertese teper cilesore dhe me ashensor. Zona ne te cilen eshte vendosur apartamenti eshte lehtesisht e aksesueshme dhe ju krijon lehtesira te shumta si shkolla, kopeshte, cerdhe, stc autobuzi, supermarkete, hyrje-dalje direkte nga Tirana etj. Disponon Hipoteke.

PER NJE VIZIT NE KETE PRONE KONTAKTO 0698070788

 

 • Qyteti Tirane
 • Zona Yzberisht

Detaje

Updated on August 11, 2020 at 12:24 pm
 • Cmimi: €79,000
 • Sipërfaqja e pronës: 102
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Gjendja e pronës: Shitje

Kate

Description:

Compare listings

Compare
SEGRETA KAPXHIU
 • SEGRETA KAPXHIU