SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 NE YZBERISHT

 • €64,800
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 NE YZBERISHT

Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €64,800

Nën listim

Title Property Type Price Beds Baths Property Size Availability Date
SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 NE YZBERISHT Apartament €64,800 2 1 108

Përshkrimi

Ne Yzberisht shitet super apartament 2+1 me siperfaqe totale 108 m2, me vendodhje perfekte, buze rruges. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha mundesite dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte, linje urbani etj, per nje jete sa me komode. Ndodhet ne katin e 7 banimi te nje pallati te ri 9-katesh, te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar. Organizohet ne nje strukture perfekte: 1 sallon ndenje ambienti i gatimit dhe i ngrenies, 2 dhoma gjumi me kubature te rregullt, 1 tualete, 1 koridor qe ben te mundur lidhjen me dhomat dhe 1 ballkon rrethues me dalje nga salloni dhe dhoma e gjumit. Apartamenti eshte restauruar dhe rinovuar totalisht. Ka nje orientim Jug-Lindje gje qe ben te mundur ndricimin dhe ngrohtesine gjate gjithe dites. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim te pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne nr: 0692033500

 • Qyteti Tirane
 • Zona Yzberisht

Detaje

Updated on September 17, 2020 at 10:11 am
 • Cmimi: €64,800
 • Sipërfaqja e pronës: 108
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Gjendja e pronës: Shitje

Karakteristika

Compare listings

Compare
ANJEZA MUCEKU
 • ANJEZA MUCEKU