SHITET NJËSI KOMERCIALE NË YZBERISHT!

 • €36,000
Yzberisht, Drini Ohri, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipally,

SHITET NJËSI KOMERCIALE NË YZBERISHT!

Yzberisht, Drini Ohri, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipally,
 • €36,000

Nën listim

Title Property Type Price Beds Baths Property Size Availability Date
SHITET NJËSI KOMERCIALE NË YZBERISHT! Ambient komercial €36,000 36

Përshkrimi

Shitet njësi komerciale në Yzberisht Tiranë, me sipërfaqe 36 m2. Njësia ndodhet në katin 0(zero) të një godinë banimi 9(nëntë) katëshe, në formatin openspace dhe brenda saj përfshihet edhe një tualet. Aksesohet lehtësisht nga 2 (dy) rrugë kryesore, si nga drejtimi i KMY Yzberisht po ashtu edhe nga drejtimi i Unazës së Re. Godina e banimit ku ndodhet njësia komerciale është në proces hipotekimi.

Çmimi i shitjes është i diskutueshëm.

Për një vizitë në pronë apo prona të ngjashme kontaktoni 0692033500!

 • Qyteti Tirane
 • Shteti Tirane
 • Zona Astir

Detaje

Updated on October 30, 2020 at 10:44 am
 • ID e pronës: ID-166
 • Cmimi: €36,000
 • Sipërfaqja e pronës: 36
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Ambient Biznesi
 • Gjendja e pronës: Shitje

Karakteristika

Compare listings

Compare
ROMINA DULLA
 • ROMINA DULLA