SHITET LOKAL I KOMPLETUAR TE PALLATET CABEJ

 • €100,000
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

SHITET LOKAL I KOMPLETUAR TE PALLATET CABEJ

Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €100,000

Nën listim

Title Property Type Price Beds Baths Property Size Availability Date
SHITET LOKAL I KOMPLETUAR TE PALLATET CABEJ €100,000 1 76

Përshkrimi

Shitet  lokal i kompletuar te Pallatet Cabej. Hapesira e brendshme  eshte 54 m2, gjithashtu ka dhe nje ambjent te jashtem te  bollshem me siperfaqe 25 m2.Organizohet ne nje ambient te brendshem open space , nje ambient ku eshte vendosur banaku,  dhe 1 tualet .Lokali eshte i rinovuar dhe i investuar plotesisht ,eshte i arreduar me te gjitha pajisjet e nevojshme per te ofruar nje sherbim sa me te kendshem. Ndodhet ne katin zero  te nje pallati te ri  8 katesh.  Zona në të cilën ndodhet të ofron të gjitha mundesitë dhe lehtësirat për të zhvilluar biznesin tuaj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin:0692033500. Cmimi eshte i negociueshem.

 • Qyteti Tirane
 • Zona pallatet cabej

Detaje

Updated on October 29, 2020 at 2:42 pm
 • ID e pronës: ID-809
 • Cmimi: €100,000
 • Sipërfaqja e pronës: 76
 • Dhomë gjumi: 1
 • Lloji i pronës: Ambient Biznesi
 • Gjendja e pronës: Shitje

Karakteristika

Compare listings

Compare
ROMINA DULLA
 • ROMINA DULLA