SHITET APARTAMENTI NE BLLOK!!!

 • €250,000
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

SHITET APARTAMENTI NE BLLOK!!!

Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €250,000

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1 +2  ne Bllok tek Vodafoni !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4- te te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe ka nje siperfaqe totale prej 114 m2, organizohet me nje sallon te bollshem dhe kend kuzhine me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, dy tualete, ballkon. Orientimi i apartamentit eshte Lindje- Perendim cka i mundeson diell natyral ne pjesen me te madhe te dites.  Cilesia e ndertimit eshte gjithashtu nje vecori qe e karakterizon kete apartament ku spikatet termoizolimi me materialet e fundit inovative, fasadat e medha dopjo xham te cilat mundesojne izolim termik dhe akustik, rrjeti hidraulik dhe hidrosanitaretpllaka dhe dyert te cilat e kompletojne kete apartament per me se miri. Zona ne te cilen ndodhet ofron qetesine dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte , linje urbani etj.

Kontaktoni ne numrin 0692089998 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

 • Qyteti Tirane
 • Zona Njesia Bashkiake Nr.10

Detaje

Updated on August 3, 2020 at 12:51 pm
 • Cmimi: €250,000
 • Sipërfaqja e pronës: 114
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Gjendja e pronës: Shitje

Karakteristika

Compare listings

Compare
SEGRETA KAPXHIU
 • SEGRETA KAPXHIU