SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE RRUGEN MINE PEZA

 • €120,000
Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE RRUGEN MINE PEZA

Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €120,000

Nën listim

Title Property Type Price Beds Baths Property Size Availability Date
SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE RRUGEN MINEPEZA €120,000 3 2 108

Përshkrimi

Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes shitet apartament 3+1+2 . Me vendodhje perfekte buze rruges kryesore .Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati egzistues 5 katesh . Ka nje siperfaqe prej prej 108m2 pra nje hapsire mjaft e bolleshme . Organizohet ne nje strukture perfekte , salloni i ndenjes eshte i ndare nga dhomat e tjera me nje strukture mjaft te sofistikuar , 3 dhoma nga te cilat njera eshte dhome ndenje , nje dhome gjumi dhe nje dhome femijesh . Ajo cfare te bie ne sy ne kete apartament eshte orientimi juglindje , cfare te jep mundesine e nje nje drite natyrale ne pjesen me te madhe te dites . Mobiliet jane te nje sitili bashkohore , nderthurur me ate modern. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Apartamenti eshte me dokumentacion te rregullt hipotekor
Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin 0692033500

 • Qyteti Tirane
 • Zona Njesia Bashkiake Nr.10

Detaje

Updated on August 1, 2020 at 7:54 am
 • Cmimi: €120,000
 • Sipërfaqja e pronës: 108
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Gjendja e pronës: Shitje

Karakteristika

Compare listings

Compare
XHESIKA FAZLLIJA
 • XHESIKA FAZLLIJA