SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE ASTIR

 • €95,000
Astir, Kashar, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE ASTIR

Astir, Kashar, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • €95,000

Nën listim

Title Property Type Price Beds Baths Property Size Availability Date
SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE ASTIR Apartament €95,000 3 2 122

Përshkrimi

Ne Astir shitet super apartament 3+1+2 me siperfaqe totale 122 m2, me vendodhje perfekte, buze rruges. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha mundesite dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte , linje urbani etj per nje jete sa me komode. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri 8-katesh, te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar. Organizohet ne nje strukture perfekte: 1 sallon ndenje ambienti i gatimit dhe i ngrenies, 3 dhoma gjumi me kubature te rregullt, 2 tualete njeri nga te cilet me dritare dhe 1 ballkon te madh. Apartamenti shitet ne gjendjen qe eshte totalisht i mobiluar. Apartamenti eshte restauruar dhe rinovuar totalisht. Ka nje orientim Lindje-Perendim gje qe ben te mundur ndricimin dhe ngrohtesine gjate gjithe dites. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim te pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet.

Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne nr: 0692033500

 • Qyteti Tirane
 • Zona Astir

Detaje

Updated on October 28, 2020 at 2:40 pm
 • ID e pronës: ID-675
 • Cmimi: €95,000
 • Sipërfaqja e pronës: 122
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Gjendja e pronës: Shitje

Compare listings

Compare
ANJEZA MUCEKU
 • ANJEZA MUCEKU