SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE YZBERISHT

 • €75,000
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE YZBERISHT

Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €75,000

Nën listim

Title Property Type Price Beds Baths Property Size Availability Date
SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE YZBERISHT €75,000 2 1 103

Përshkrimi

Ne Yzberisht shitet super apartament 2+1+2 me siperfaqe totale 103 m2, me vendodhje perfekte. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha mundesite dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte, linje urbani etj, per nje jete sa me komode. Ndodhet ne katin e 4 banimi te nje pallati te ri 8-katesh, te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar. Apartamenti eshte i mobiluar totalisht, disponon kondicioner ne dhomen e ndenjes dhe ne dhomen e gjumit. Organizohet ne nje strukture perfekte: 1 sallon ndenje sebashku me ambientin e gatimit dhe i ngrenies, 2 dhoma gjumi me kubature te rregullt, 1 tualete dhe koridor hyres,  2 ballkone qe ndodhen ne dhomat e gjumit. Apartamenti eshte restauruar dhe rinovuar totalisht. Ka nje orientim Jug-Perendim gje qe ben te mundur ndricimin dhe ngrohtesine gjate gjithe dites. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim te pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet.

Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne nr: 0692033500

 • Qyteti Tirane
 • Zona Yzberisht

Detaje

Updated on September 15, 2020 at 2:07 pm
 • Cmimi: €75,000
 • Sipërfaqja e pronës: 103
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Gjendja e pronës: Shitje

Compare listings

Compare
ANJEZA MUCEKU
 • ANJEZA MUCEKU