SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ASTIR

 • €65,000
Astir, Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ASTIR

Astir, Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €65,000

Nën listim

Title Property Type Price Beds Baths Property Size Availability Date
SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ASTIR Apartament €65,000 2 1 113

Përshkrimi

Ne Astir shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe totale 113 m2, me vendodhje perfekte. Zona ne te cilen ndodhet ofron qetesine dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte , linje urbani etj per nje jete sa me komode. Ndodhet ne katin e 7 banimi te nje pallati te ri 9-katesh, te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar. Organizohet ne nje strukture perfekte: 1 sallon te bollshem ndenje ambienti i gatimit dhe i ngrenies, 2 dhoma gjumi me kubature te rregullt, 1 tualet me dritare dhe 2 ballkone. Apartamenti shitet ne gjendjen qe eshte totalisht i mobiluar. Apartamenti eshte restauruar dhe rinovuar totalisht. Ka nje orientim Jug-Lindje gje qe ben te mundur ndricimin dhe ngrohtesine gjate gjithe dites. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim te pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne nr: 0692033500

 • Qyteti Tirane
 • Zona Astir

Detaje

Updated on August 24, 2020 at 7:17 am
 • Cmimi: €65,000
 • Sipërfaqja e pronës: 113
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Gjendja e pronës: Shitje

Compare listings

Compare
JONA PICI
 • JONA PICI