SHITET APARTAMENT 2+1+2 I MOBILUAR LUX TEK KOMPLEKSI COLOMBO TEK LIQENI

 • €165,000
Liqeni i Tiranës, Liqeni Thate, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1+2 I MOBILUAR LUX TEK KOMPLEKSI COLOMBO TEK LIQENI

Liqeni i Tiranës, Liqeni Thate, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • €165,000

Nën listim

Title Property Type Price Beds Baths Property Size Availability Date
SHITET APARTAMENT 2+1+2 I MOBILUAR LUX TEK KOMPLEKSI COLOMBO TEK LIQENI €165,000 2 2 120

Përshkrimi

Tek Kompleksi Colombo, tek Liqeni shitet Apartament 2+1+2 me siperfaqe 120m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne nje sallon te madh, 1 kuzhine,2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, 2 garazhde te perfshir ne cmim. Apartamenti shitet i mobiluar lux ku parketi dhe ndricimi LED do ju falin qetesine dhe ngrohtesine e shume kerkuar.  Apartamenti eshte i mobiluar me pajisjet dhe elektroshtepiaket me te fundit. Gjithashtu vlen per tu theksuar dhe ngrohja me sistemi chiler. Apartamenti ka ndricim natyral per gjate gjithe dites dhe zona ne te cilen ndodhet mundeson siguri maksimale pasi monitorohet 24/7  nga kamerat e sigurise. Zona mundeson gjithe fasilitete e mundeshme pasi prane ka supermarkete, furr buke, farmaci etj. Nese kerkoni qetesi dhe relax larg zhurmes te Tiranes kjo eshte zona e duhur per ju dhe familjen tuaj. Per me teper informacion per kete prone ose prona te tjera kontaktoni ne numrin 0692033500

 • Qyteti Tirane
 • Shteti Tirane

Detaje

Updated on July 30, 2020 at 4:04 pm
 • Cmimi: €165,000
 • Sipërfaqja e pronës: 120
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Garazh: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Gjendja e pronës: Shitje

Kate

Description:

Compare listings

Compare
SEMIRANA LAMAJ
 • SEMIRANA LAMAJ