SHITET APARTAMENT 2+1 TEK XHAMLLIKU

 • €53,000
Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK XHAMLLIKU

Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €53,000

Nën listim

Title Property Type Price Beds Baths Property Size Availability Date
SHITET APARTAMENT 2+1 TEK XHAMLLIKU €53,000 2 1 64

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 – te banim te nje pallati egzistues dhe ka nje siperfaqe totale prej 64 m2. Organizohet ne nje sallon te bollshem dhe kend kuzhine me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, 1 tualete dhe 1 ballkon . Orientimi i apartamentit eshte Jug- Perendim cka i mundeson diell natyral ne pjesen me te madhe te dites. Cilesia e ndertimit eshte gjithashtu nje vecori qe e karakterizon kete apartament. Zona ne te cilen ndodhet ofron qetesine dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte, linje urbani etj. Shitet e mobiluar si ne foto . Mobiljet jane te nje stili bashkohor. Disponon dokumentacion te plote hipotekor .
Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin 0692033500

 • Qyteti Tirane
 • Zona xhamlliku

Detaje

Updated on August 3, 2020 at 1:22 pm
 • Cmimi: €53,000
 • Sipërfaqja e pronës: 64
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Gjendja e pronës: Shitje

Compare listings

Compare
XHESIKA FAZLLIJA
 • XHESIKA FAZLLIJA