SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK “KOPSHTI BOTANIK”

 • €99,700

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK “KOPSHTI BOTANIK”

 • €99,700

Përshkrimi

Tek rruga “Trendafili i bardhe”ngjitur me Kopshtin Botanik, Shitet Super Apartament 2+1+2, me vendodhje Perfekte. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 106m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne nje strukture perfekte,salloni i ndenjes,ambjenti i gatimit dhe ngrenies,2 dhoma gjumi me kubatur te rregullt, 2 tualete korridor dhe ballkon. Apartamenti shitet ne gjendjen sic eshte i pasqyruar totalisht i mobiluar ne menyre bashkohore. Apartamenti eshte restauruar dhe rinovuar totalisht. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me nje cmim realisht i pershtateshem me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet. Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren e kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne numrin 0692033500

Adresa

 • Qyteti Tirane
 • Zona Kopshti Botanik

Detaje

Updated on October 28, 2020 at 12:56 pm
 • ID e pronës: ID-561
 • Cmimi: €99,700
 • Sipërfaqja e pronës: 106
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Gjendja e pronës: Shitje

Karakteristika

Compare listings

Compare
ZYRA BILLION G&G GROUP
 • ZYRA BILLION G&G GROUP