SHITET APARTAMENT 2+1 NE MYSLYM SHYRI

 • €185,000
Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 NE MYSLYM SHYRI

Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €185,000

Nën listim

Title Property Type Price Beds Baths Property Size Availability Date
SHITET APARTAMENT 2+1 NE MYSLYM SHYRI Apartament €185,000 2 1 120

Përshkrimi

Te Myslym Shyri shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 120 m2, me vendodhje perfekte. Apartamentin te jep mundesine qe te zhvilloni dhe nje biznes. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha mundesite dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte, linje urbani etj, per nje jete sa me komode. Ndodhet ne katin e 1 banimi te nje pallati  ekzistues 5-katesh, te  mireadministruar. Apartamenti eshte i mobiluar totalisht, disponon kondicioner ne dhomen e gjumit. Organizohet ne nje strukture perfekte: 1 koridor i bullshem qe lidh te gjitha dhomat  1 sallon ndenje, 1 guzhine te ndare nga sallori, 2 dhoma gjumi me kubature te rregullt dhe 1 tualete. Ka nje orientim Veri-Perendim gje qe ben te mundur ndricimin dhe ngrohtesine gjate gjithe dites. Apartamenti gjithashtu disponon certifikat te rregull pronesie.Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim te pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet.

Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne nr: 0692033500

 • Qyteti Tirane
 • Zona Myslym Shyri

Detaje

Updated on September 15, 2020 at 12:44 pm
 • Cmimi: €185,000
 • Sipërfaqja e pronës: 120
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Ambient Biznesi, Apartament
 • Gjendja e pronës: Shitje

Karakteristika

Compare listings

Compare
ANJEZA MUCEKU
 • ANJEZA MUCEKU