SHITET APARTAMENT 2+1 NE KAMEZ

  • €57,000
Kamëz, Tirana County, Central Albania, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 NE KAMEZ

Kamëz, Tirana County, Central Albania, Albania
  • €57,000

Nën listim

Title Property Type Price Beds Baths Property Size Availability Date
SHITET APARTAMENT 2+1 NE KAMEZ €57,000 2 1 78

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 2- te banim te nje pallati te ri me ashensor me kapote dhe ka nje siperfaqe totale prej 78 m2. Organizohet ne nje sallon te bollshem dhe kend kuzhine me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon . Orientimi i apartamentit eshte Jug- Perendim cka i mundeson diell natyral ne pjesen me te madhe te dites. Cilesia e ndertimit eshte gjithashtu nje vecori qe e karakterizon kete apartament ku spikatet termoizolimi me materialet e fundit inovative. Zona ne te cilen ndodhet ofron qetesine dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte, linje urbani etj. Shitet e mobiluar si ne foto . Mobiljet jane te nje stili klasik nderthurur me ate modern .Apartamenti eshte ne proces hipotekimi.
Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin 0692033500

  • Qyteti Tirane

Detaje

Updated on August 1, 2020 at 7:51 am
  • Cmimi: €57,000
  • Sipërfaqja e pronës: 78
  • Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • Lloji i pronës: Apartament
  • Gjendja e pronës: Shitje

Karakteristika

Compare listings

Compare
XHESIKA FAZLLIJA
  • XHESIKA FAZLLIJA