SHITET APARTAMENT 1+1 TE PALLATET CABEJ

 • €53,000
Rruga Besim Alla, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 TE PALLATET CABEJ

Rruga Besim Alla, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €53,000

Nën listim

Title Property Type Price Beds Baths Property Size Availability Date
SHITET APARTAMENT 1+1 TE PALLATET CABEJ Apartament €53,000 1 1 71

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 7- te banim te nje pallati te ri 8 katesh me ashensor me kapote dhe ka nje siperfaqe totale prej 71m2.Organizohet ne nje dhome gjumi , nje kuzhine , nje tualet dhe nje ballkon. Orientimi i apartamentit eshte Jug- Perendim cka i mundeson diell natyral ne pjesen me te madhe te dites. Cilesia e ndertimit eshte gjithashtu nje vecori qe e karakterizon kete apartament ku spikatet termoizolimi me materialet e fundit inovative. Zona ne te cilen ndodhet ofron qetesine dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte, linje urbani etj. Disponon dukumentacion te plote hipotekor. Apartamenti shitet i mobiluar me mobilje ten je stili modern. Jane shume component qe e bejne kete shtepi nje ambient mjaft te kendeshem . Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode.
Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin 0692033500

 • Qyteti Tirane
 • Zona Njesia Bashkiake Nr.6

Detaje

Updated on August 4, 2020 at 11:59 am
 • Cmimi: €53,000
 • Sipërfaqja e pronës: 71
 • Dhomë gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Gjendja e pronës: Shitje

Compare listings

Compare
XHESIKA FAZLLIJA
 • XHESIKA FAZLLIJA