SHITET AMBJENT NE KATIN ZERO TE MYSLYM SHYRI

  • €146,000
Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

SHITET AMBJENT NE KATIN ZERO TE MYSLYM SHYRI

Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • €146,000

Nën listim

Title Property Type Price Beds Baths Property Size Availability Date
SHITET BODRUM TE MYSLYM SHYRI Bodrum €335,000 146

Përshkrimi

Shitet ambjent te Myslym Shyri ne katin 0 te nje ndertese 3-katesh me siperfaqe totale 145.82 m2. Momentalisht eshte Karaoke dhe eshte i pershtatshem per te zhvilluar shumellojshmeri biznesesh sic mund te jene bar kafe, lokal nate, zyra, dyqan, qender estetike, klinike mjekesore etj. Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha mundesite dhe lehtesirat per te zhvilluar biznesin tuaj.  Ambienti disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne nr: 0692033500.

  • Qyteti Tirane
  • Zona Myslym Shyri

Detaje

Updated on September 17, 2020 at 9:32 am
  • Cmimi: €146,000
  • Sipërfaqja e pronës: 146
  • Lloji i pronës: Ambient Biznesi, Biznes
  • Gjendja e pronës: Shitje

Karakteristika

Compare listings

Compare
ANJEZA MUCEKU
  • ANJEZA MUCEKU