SHITET AMBIENT KOMERCIAL TEK 5 MAJI

  • €300,000
5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

SHITET AMBIENT KOMERCIAL TEK 5 MAJI

5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • €300,000

Nën listim

Title Property Type Price Beds Baths Property Size Availability Date
SHITET AMBIENT KOMERCIAL TEK 5 MAJI Ambient Komercial €300,000 2 300

Përshkrimi

Shitet ambient komercial tek 5 Maji me nje siperfaqe totale prej 300 m2. Ambienti gjendet ne katin e 2 te nje pallati te ri, fasade xham. Zona ku lokalizohet eshte teper e favorshme per ambientin duke i dhene perparesi aktiviteteve te ndryshme per shkak te zhvillimit qe po merr se fundmi e gjithe zona, fale infrastruktures dhe ndertimeve te reja. Ambienti eshte shfrytezuar per aktivitete te ndryshme, koheve se fundit ka funksionuar si kopesht. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Mos hezitoni te na kontaktoni per me teper informacion 0692033500!!!

  • Qyteti Tirane
  • Zona Njesia Bashkiake Nr.8

Detaje

Updated on August 1, 2020 at 9:49 am
  • Cmimi: €300,000
  • Sipërfaqja e pronës: 300
  • Tualete: 2
  • Lloji i pronës: Ambient Biznesi
  • Gjendja e pronës: Shitje

Compare listings

Compare
JONA PICI
  • JONA PICI