SHITET AMBIENT KOMERCIAL TE MYSLYM SHYRI

  • €335,000
Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

SHITET AMBIENT KOMERCIAL TE MYSLYM SHYRI

Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • €335,000

Nën listim

Title Property Type Price Beds Baths Property Size Availability Date
SHITET AMBIENT KOMERCIAL TE MYSLYM SHYRI Njesi €335,000

Përshkrimi

Te Myslym Shyri shitet Ambient komercial. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 2-te te nje ndertese 3-kateshe. Ambienti momentalisht eshte Call Center dhe  eshte i pershtatshem per te zhvilluar shumellojshmeri biznesesh sic mund te jene zyra, dyqan, qender estetike, klinike mjekesore, call-centre etj. Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha mundesite dhe lehtesirat per te zhvilluar biznesin tuaj. Siperfaqja e njesise eshte 167 m2. Ambienti disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne nr: 0692033500.

  • Qyteti Tirane
  • Zona Myslym Shyri

Detaje

Updated on September 17, 2020 at 9:36 am
  • Cmimi: €335,000
  • Sipërfaqja e pronës: 167
  • Lloji i pronës: Ambient Biznesi, Biznes
  • Gjendja e pronës: Shitje

Karakteristika

Compare listings

Compare
ANJEZA MUCEKU
  • ANJEZA MUCEKU