OKAZION!!!SHITET SUPER VILE TE KODRA E PRIFTIT

 • €352,000
Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

OKAZION!!!SHITET SUPER VILE TE KODRA E PRIFTIT

Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €352,000

Përshkrimi

Jeni duke kerkuar shtepine e tuaj te endrrave?! Kemi zgjidhjen per ju,shitet super  Vile 3-kateshe te Kodra e Priftit! Vila është e organizuar në 3 kate, ku secili kat ka nga 1 sallon te bollshem, nga 2 dhoma gjumi,nga 1 tualet, nga 2 ballkone te medhenj,si dhe garazh.Vila ka nje tarrace prej 140 m2 e cila ju mundeson  nje pamje panoramike  te Tiranes .  Vila ka sipërfaqe totale  ndërtimi 420 m2. Vila është ndërtuar me materialet më cilësore të ndërtimit, ku vlen të përmendim termoizolimin e jashtëm, sistem ngrohje-ftohje chiller,dhe instalime elektrike cilësore.  Vila disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për një vizitë në këtë pronë kontaktoni në numrin: 0692089998.

 • Qyteti Tirane

Detaje

Updated on July 29, 2020 at 11:31 am
 • Cmimi: €352,000
 • Sipërfaqja e pronës: 440
 • Dhoma gjumi: 6
 • Tualete: 4
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: VIle
 • Gjendja e pronës: Shitje

Compare listings

Compare
ROMINA DULLA
 • ROMINA DULLA