OKAZION!!SHITET APARTAMENT 2+1 TE BRRYLI

 • €84,000
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

OKAZION!!SHITET APARTAMENT 2+1 TE BRRYLI

Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €84,000

Nën listim

Title Property Type Price Beds Baths Property Size Availability Date
SHITET APARTAMENT 2+1 TE BRRYLI Apartament €84,000 2 1 100

Përshkrimi

OKAZION !!!Te Brryli shitet apartament 2+1, me siperfaqje totale 100 m2, me vendodhje perfekte buze rruge. Ndodhet ne zonen me elitare te Tiranes per  sa i perket nivelit te jeteses dhe aksesit ne zonat qendrore. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri  me ashensor dhe te mireadministruar.  Organizohet me nje strukture perfekte: 1 sallon te bollshem, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare .  Ka orientim Jug-Lindje gje qe e ben kete apartament te ndricuar dhe te ngrohte gjate gjithe dites. Jane disa komponente qe e bejne kete prone teper cilesore dhe te pershtatur me tregun ne zonen ne te cilen ndodhet. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Per me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone kontaktoni ne +355692033500

 • Qyteti Tirane
 • Zona Brryli

Detaje

Updated on July 29, 2020 at 11:15 am
 • Cmimi: €84,000
 • Sipërfaqja e pronës: 100
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Gjendja e pronës: Shitje

Compare listings

Compare
ROMINA DULLA
 • ROMINA DULLA