OKAZION!! SHITET SUPER APARTAMENT 3+1+2 TEK DY KULLAT BINJAKE

 • €280,000
Twin Towers, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

OKAZION!! SHITET SUPER APARTAMENT 3+1+2 TEK DY KULLAT BINJAKE

Twin Towers, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €280,000

Përshkrimi

Shitet super apartament ne zemer te kryeqytetit, tek nje nga godinat me te kerkuara per nga vendndodhja elitare, aksesi me cdo zone te qytetit  dhe siguria,  tek Twin Towers (dy kullat binjake). Apartamenti ka nje siperfaqe prej 147 m2 dhe ka nje planimetri mjaft te rregullt ; i organizuar ne nje kuzhine  mjaft te bollshme ku zona e gatimit eshte e ndare nga ajo e ngrenjes, 3 dhoma gjumi me kubatura shume te rregullta katrore , 2 tualete te kompletuar me hidrosanitare italiane te nje cilesie te larte, nje ballkon te bollshem te lidhur me kuzhinen si dhe nje depo qe mund te shfrytezohet si nje garderobe. Te gjitha ambjentet lidhen me korridore te gjere duke bere nje ndarje mjaft te mire te hapsirave. Apartamenti ka orientimin perfekt jug-lindje-perendim duke ofruar ndricim natyral gjate gjithe dites si dhe nje pamje te hapur te qytetit. Apartamenti ka sistem kondicionimi multisplit dhe shitet pjeserisht i mobiluar.DISPONON DOKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR.

Jane nje sere komponenetesh qe e bejne kete prone realisht mjaft cilesore, por mbi te gjitha mbetet per tu theksuar cmimi super okazion me te cilin vjen ne treg, per vetem 1900 euro/m2, duke e bere nje mundesi te arte investimi.   Per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0692033500 .

 • Adresa Rruga "Donika Kastrioti"
 • Qyteti Tirane
 • Zona Blloku, Kullat Binjake

Detaje

Updated on September 11, 2020 at 2:07 pm
 • Cmimi: €280,000
 • Sipërfaqja e tokës: 147
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Gjendja e pronës: Shitje

Compare listings

Compare
ZYRA BILLION G&G GROUP
 • ZYRA BILLION G&G GROUP