OKAZION!!! SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE RRUGA E KAVAJES

 • €117,000
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

OKAZION!!! SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE RRUGA E KAVAJES

Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €117,000

Nën listim

Title Property Type Price Beds Baths Property Size Availability Date
OKAZION!!! SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE RRUGA E KAVAJES Apartament €117,000 3 2 147

Përshkrimi

Te Rruga e Kavajes  ne nje nga komplekset me te mira ne kete zone , shitet Apartament 3+1+2 me siperfaqe totale 147 m2.  Kompleksi dhe apartamenti kane punime mjaft cilesore qe nga fasada e ventiluar, termoizolim, vetrata me dopio xham termik, sisteme hidraulike instalime per sisteme qendrore kondicionimi etj.  Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banimi  dhe eshte i organizuar ne nje sallon me hapesire te madhe, ka 3 dhoma gjumi , 2 tualete si dhe ballkon.Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje dhe ka nje ndricim natyral gjate gjithe dites. Fakti qe shitet i pamobiluar i jep mundesine cdo personi ta ideoje sipas shijeve personale. Eshte investimi ideal per dike qe kerkon nje jetese te qete si dhe te ofron gjithe facililitete e nevojshme. Disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Per nje vizite ne kete prone kontakto ne numrin e telefonit 0692033500.

 • Qyteti Tirane
 • Zona Rr. e Kavajes

Detaje

Updated on July 30, 2020 at 9:20 am
 • Cmimi: €117,000
 • Sipërfaqja e pronës: 147
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Gjendja e pronës: Shitje

Karakteristika

Compare listings

Compare
ROMINA DULLA
 • ROMINA DULLA