OKAZION! SHITET APARTAMENT 2+1 NE FRESK

 • €62,000
Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania

OKAZION! SHITET APARTAMENT 2+1 NE FRESK

Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • €62,000

Nën listim

Title Property Type Price Beds Baths Property Size Availability Date
SHITET Apartament €62,000 2 1 99

Përshkrimi

Ne Fresk shitet super apartament 2+1 me siperfaqe totale 99.1 m2. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha mundesite dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte , linje urbani etj per nje jete sa me komode. Ndodhet ne katin e 5 banimi te nje pallati te ri 6-katesh, te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar. Organizohet ne nje strukture perfekte: 1 sallon ndenje bashke me ambientin e gatimit dhe te ngrenies, 2 dhoma gjumi me kubature te rregullt, 1 tualet dhe dy ballkon me dalje nga te dyja dhomat. Apartamenti eshte i ri dhe i pa banuar me pare. Ka nje orientim Jug-Lindje gje qe ben te mundur ndricimin dhe ngrohtesine gjate gjithe dites. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne nr: 0692033500

 • Qyteti Tirane
 • Zona Fresku

Detaje

Updated on September 15, 2020 at 12:55 pm
 • Cmimi: €62,000
 • Sipërfaqja e pronës: 99
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Gjendja e pronës: Shitje

Karakteristika

Compare listings

Compare
EMIRJON PRIFTI
 • EMIRJON PRIFTI