JEPET ME QERA SHTEPI PRIVATE NE SAUK

 • €240
Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

JEPET ME QERA SHTEPI PRIVATE NE SAUK

Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €240

Nën listim

Title Property Type Price Beds Baths Property Size Availability Date
JEPET ME QERA SHTEPI PRIVATE NE SAUK SHTEPI PRIVATE €240 3 1 72

Përshkrimi

Jepet me qera shtëpi private e mobiluar ne Sauk me siperfaqe  72m². Organizimi eshte me 3 dhoma & 1 tualet , gjithashtu ka oborr dhe verande. Shtepia  ofron  mundesi parkimi  dhe  sherbimin e internetit. Orientimi  eshte Veri-Perendim.  Prona eshte mjaft cilesore dhe komode dhe ndodhet ne zone te qete qe te ofron relaks. Cmimi eshte mjaft i leverdisshem . Per nje vizite ne prone mos hezitoni te kontaktoni ne numrin : 0692033500.

 • Qyteti Tirane
 • Zona Sauk

Detaje

Updated on July 29, 2020 at 11:07 am
 • Cmimi: €240
 • Sipërfaqja e pronës: 72
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Poste Parkimi, Shtepi
 • Gjendja e pronës: Qera

Detaje shtesë

 • JEPET ME QERA SHTEPI PRIVATE NE SAUK: 240

Karakteristika

Compare listings

Compare
RETI LIMANI
 • RETI LIMANI