JEPET ME QERA LOKAL I KOMPLETUAR NE QENDER

  • €1,000
Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

JEPET ME QERA LOKAL I KOMPLETUAR NE QENDER

Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • €1,000

Nën listim

Title Property Type Price Beds Baths Property Size Availability Date
JEPET ME QERA LOKAL I KOMPLETUAR NE QENDER LOKAL ME QERA €1,000 2 140

Përshkrimi

Ne Qender,  jepet me qera  Lokal . Ambjenti ndodhet ne katin zero , me siperfaqe 65 m2 te brendshme dhe 75m2   verande.  Eshte i mireorganizuar , dhe jepet me qera  i kompletuar sic pasqyrohet dhe ne foto  . Organizohet ne nje ambient te brendshem open space dhe nje ambient ku eshte vendosur banaku,  ka 2 tualet . Eshte i arreduar me te gjitha pajisjet e nevojshme per te ofruar nje sherbim sa me te kendshem. Lokali   ka nje klientele te ngritur  dhe nje xhiro shume te mire per shkak te vendodhjes qe ka buze rruge .

Per nje vizite ne prone ose prona te ngjashme kontaktoni 0692033500

  • Qyteti Tirane
  • Zona Njesia Bashkiake Nr.9

Detaje

Updated on September 9, 2020 at 2:40 pm
  • Cmimi: €1,000
  • Sipërfaqja e pronës: 140
  • Tualete: 2
  • Lloji i pronës: Ambient Biznesi
  • Gjendja e pronës: Qera

Karakteristika

Compare listings

Compare
ENDUEL SHKIRA
  • ENDUEL SHKIRA