JEPET ME QERA AMBJENT PER ZYRA TEK BULEVARDI KRYESOR NE DURRES

  • I DISKUTUESHEM
Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

JEPET ME QERA AMBJENT PER ZYRA TEK BULEVARDI KRYESOR NE DURRES

Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
  • I DISKUTUESHEM

Nën listim

Title Property Type Price Beds Baths Property Size Availability Date
JEPET ME QERA AMBJENT PER ZYRA TEK BULEVARDI KRYESOR NE DURRES €0 2 2 114

Përshkrimi

Jepet me qera ambjent i pershtatshem per zyra te cdo lloj biznesi tek Bulevardi kryesore ne Durres. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 114m2 dhe ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te miradministruar. Ambjenti eshte buze rruges kryesore dhe është i përshtatshem për të zhvilluar shumëllojshmëri biznesesh pasi zona në të cilën ndodhet të ofron të gjitha mundesitë dhe lehtësirat për të zhvilluar biznesin tuaj.

Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne nr: 0692033500

  • Qyteti Durres

Detaje

Updated on September 14, 2020 at 12:53 pm
  • Cmimi: I DISKUTUESHEM
  • Sipërfaqja e pronës: 114
  • Dhoma gjumi: 2
  • Tualete: 2
  • Lloji i pronës: Apartament
  • Gjendja e pronës: Qera

Compare listings

Compare
SEMIRANA LAMAJ
  • SEMIRANA LAMAJ