SHITET APARTAMENT 2+1 TEK “KOPSHTI ZOLOGJIK”

 • €99,800

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK “KOPSHTI ZOLOGJIK”

 • €99,800

Përshkrimi

Tek rruga “Bilal Sina” ngjitur me Kopeshtin Zologjik , Shitet Super Apartament 2+1, me vendodhje Perfekte. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 108m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 4-katesh.Apartamenti organizohet ne nje strukture perfekte: sallon ndenje/dhome gatimi, dy dhome gjumi me dalje ne ballkon qe shikon nga gjelberimi i kopshtit zologjik, nje koridor, ballkon, dhe nje tualet me ajrim natyral. Apartamenti eshte restauruar dhe rinovuar totalisht, sistem i ri elektrik, pra nje investim serioz dhe cilesor. Apartamenti ka orjentim Lindje-Perendim qe e ben te ndricuar edhe te ngrohte gjat gjith kohes. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me nje cmim realisht i pershtateshem me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor.Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren e kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne numrin 0692033500

Adresa

 • Qyteti Tirane
 • Zona Kopshti Zologjik

Detaje

Updated on October 28, 2020 at 12:56 pm
 • ID e pronës: ID-560
 • Cmimi: €99,800
 • Sipërfaqja e pronës: 108
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Gjendja e pronës: Shitje

Karakteristika

Compare listings

Compare
ZYRA BILLION G&G GROUP
 • ZYRA BILLION G&G GROUP